SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne qender te Prishtines
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Gusht '13
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
10926
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ndodhet ne qender te Prishtines, afer hotelit Grand dhe kino ABC.
Ndodhet ne katin e 9, lifti i ri, ka klime te instaluar, parking dhe nxemje qendrore. Banesa ka 2 dhoma gjumi, nje dhome te dites, 1 kuzhine, 2 banjo, 2 koridore, 1 ballkon.

Nr kontaktues: 049 425 901 / 044 20 80 20
Informata rreth publikuesit
Diellëza
Prishtinë
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »