SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA NE SHITJE
Çmimi :
€58,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:48
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
71 m²
ID e produktit :
109267
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
LAGJA E SPITALIT (AFER SUPER VIVES)
Ndertim i ri, i cilesisè se lartè!
Dritare e dyer kualitet gjerman, parket i mirè
Nxemje qendrore vetanake
E pamobiluar
Banesa ka 71 m² dhe ka keté renditje:
Sallon me kuzhinè
2 dhoma gjumi
Banjo
Ballkon

Qmimi/ 58000 €

Kontakti: Tel/Viber 045 951358
049 882380
imobanimi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »