SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA ME QIRA-MATI 1
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:29
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
71 m²
ID e produktit :
109269
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa me qira ne lagjen Mati 1
Banesa eshte ne katin e 2, ka 71 m² dhe eshte e pamobiluar
posedon vetem kuzhinen dhe banjon
Renditja si vijon:
Sallon me kuzhinè
2 dhoma gjumi
Banjo
Ballkon

Qmimi: 200 euro

Banesa eshte ne katin e 2, ka 145 m² dhe eshte e pamobiluar
posedon vetem kuzhinen dhe 2 banjot
Renditja si vijon:
Sallon i madh me kuzhinè
3 dhoma gjumi
2 Banjo
2 Ballkona

Qmimi: 400 euro

Banesa eshte ne katin e 4, ka 170 m² dhe eshte e pamobiluar
posedon vetem kuzhinen dhe 2 banjot
Renditja si vijon:
Sallon i madh me kuzhinè
4 dhoma gjumi
2 Banjo
2 Ballkona

Qmimi: 500 euro
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »