SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) BANESE EKSLUZIVE_ DHOMA_250 euro
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:02
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
76 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
109300
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Banese me Qera. Banesa gjindet ne Bregun e Diellit, perballe shkolles Iliria. Banesa ka 76 metra katror, dhe eshte e mobiluar komplet dhe posedon:
• Sallon me Kuzhine -1
• Dhoma Gjumi -2
• Depo-1
• Ballkon -1
• Nxemje Qendrore Individuale
• TV-Kabllovik-Po
• Klimatizim-Po
• Antivjedhje Brave-Po
• Kati i 4te

Qmimi eshte 250 Euro ne muaj.

Kontakt_WhatsApp_Arberi
045 19 00 19 & 045 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »