SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes 3 lokale ne lagjen e spitalit 730 ero metra
Çmimi :
€730.00
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '16
ID e produktit :
109338
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes 3 lokale ne lagjen e spitalit 2 nga 28 metra dhe 1 lokal me 25 metra te tre jan ne nje vend jan te gatshem me fillu qfardo lloj veprimtre jan ndertim i ri qmimi 730 metra i negociushem viber +37749201188 dhe vala 045229568
Informata rreth publikuesit
Arben
Prishtinë
049201188
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »