SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokali leshohet me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Shkurt '16
ID e produktit :
109348
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
lokali leshohet me qera lokali osht gjithsej 1350 m katror lolali osht igatshem per pun me kamera plaka etj mundet per fabrik depo apo market etj.lokali iplocon te gjitha kushtet naltsia elokalit osht 4 m lokali ka ket dimesion 100m gjatsi gjonsia 11.50 m dhe kati dyt ka kater dhoma dhe banjo lokali gjendet ne magjistralen gjakov - pej . Apo 7 km afer gjakove informatat tel 049189064Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
dini
Gjakovë
049189064
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »