SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera tek rruga B
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
71 m²
ID e produktit :
109364
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera, e lire menjeher banesa ka dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, koridor, banjo, eshte e mobiluar komplet.
Banesa gjendet ne rrugen B te rrethi Maxi Marketi (lagjia e Matit).
Banesa ka 73 metra katror postuar nëpërmjet celularit.
Telefoni: 044-175-575 dhe 049-175-575
Viber +37744175575
Informata rreth publikuesit
Faton
Prishtinë
044175575
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »