SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet lokali në lagjen Iliria (ish Kamnik) ne Gjilan.Nr.Tele. 044 342 - 708
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
14 Janar '16
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
200 m²
ID e produktit :
109379
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet lokali në lagjen Iliria (ish Kamnik) ne Gjilan. Lokali ka sipërfaqe prej 200 m² me mundësi të shfrytëzimit të hapësirës gjelbëruese para dhe mbrapa lokalit. Nëse kërkohet mund të ndahet në 70 m² + 130 m². Lokali është i regjistruar në Kadastër dhe mund të hipotekohet. Lokali gjendet në zonë të banimit kolektiv që i lejon destinim të ndryshëm, mirëpo është shumë i përshtatshëm për zyre, shërbime shëndetësore (ordinancë private), apo diçka tjetër. Parkingu është në afërsi prej 70m, Drejtoria e Urbanizmit në afërsi prej 150m, Spitali Regjional i Gjilanit në afërsi prej 300m, qendrat tregtare (ETC, Interex, VivaFresh) në afërsi prej 300m, parku i qytetit në afërsi prej 400m dhe Qendra e Qytetit të Gjilanit në afërsi prej 700 m.
Nr.Tele. 044 342 - 708
Informata rreth publikuesit
Astrit
Prishtinë
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »