SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) BANESE KOMODE_EXTRA
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
109381
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Banesen ne lagjen Emshir,
Banesa posedon Sallon , kuzhin Dhome Fjetje,banjo, koridor dhe ballkon e tera e mobiluar mire,

Kontakt_WhatsApp_Arberi
045 19 00 19 & 045 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »