SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(qira) BAnese Komode_250 Mbrapa Teatrit
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:29
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
109387
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Banesen ne lagjen Sllovenia Sport , rruga Tring Ismaili, Banesa posedon Sallon , kuzhin, 2 Ballkona, Koridor Dhome Fjetjeje, banjo, e tera e mobiluar dhe me te gjitha elementet

Kontakt_WhatsApp_Arberi

045 19 00 19 & 045 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »