SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia ne Maqitan, Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '17
ID e produktit :
109398
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Trualli me nr. të parcelës 465 – 5 dhe leje të ndërtimit 08nr. 351 - 204 ka sipërfaqe 530m² (5ari e 30m).

· Shtëpia është dykatëshe me sipërfaqe totale 220m² dhe oborr 310m².

· KATI i I - Korridor, ballkon, dy dhoma, banjo, kuzhinë + aneks, dyshemeja me parket, nën shkallë shpajz. Dhomat janë të ndara me dyer paluese por dhomat mund të bëhen bashkë dhe të bëhet një sallon me dimensione 11X5.

· KATI i II – Korridor, katër dhoma të gjumit, dyshemeja me parket, ballkon, banjo.

· Shtëpia ka 3 lloje të nxemjes me rrymë, naftë edhe dru.

· Shtëpia ka kyqje në rrjetin e rrymës, ujësjellësit dhe kanalizimit.

· Shtëpia në oborr ka edhe bunar.

· Shtëpia ka edhe garazh dhe qasje direkt në rrugë.

kontakt:044 444 221
Informata rreth publikuesit
Agjensioni ALDO
Prishtinë
044 444 221
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »