SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Shiten Banesat Dhe Lokalet)196/15
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:53
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
109403
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten Banesat Dhe Lokalet Perball Shkolles ekonomike objekt i ri 60 m2 dhe 20 m2 terase
Banesa 88 m2 ne kulm
Kemi Lokale 20 m2 30 m2 20 m2 4 50 m2 5 57 m2
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »