SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Shiten Banesat Dhe Lokalet)196/15
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 19:39
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
109405
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ringa Shiten Banesat ne Ferizaj
Shiten 2 Banesa Mbrapa Stacionit Policor njera 87 m2 dhe tjetra 95 m2
Shiten Banesat Te Mentori "Idea Invest" Banesat kan 92 m2 dhe 137 m2 po ashtu kemi dhe banesa te tjera ne te njejtin vend.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »