SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) BANESE EXTRA 3 DHOMA
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:49
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Pishinë, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
109406
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Banese me qira ne Lagjen Arberi tek Five Star,
Banesa posedon Sallon me kuzhine dhe trepezari, 3 Dhoma fjetjeje, koridor, plus Shpajz, 2 Ballkona njeri 10 m2,kati i pare e tera e mobiluar extra
Kontakt _WhatsApp_Arberi
045 19 00 19 & 045 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »