SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Objekt afarist 900m2 me qira në Dragodan-Arbëri.
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:56
Madhësia :
900 m²
ID e produktit :
109413
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Objekt afarist 900m2 me qira në Dragodan-Arbëri.
Objekti gjendet në rrugën kryesore, përballë objektit të ri të Komunës së Prishtinës.
Objekti ka gjithsej 3 kate ku përfshihet, Garazha me podrum 100m2, Kati përdhesë 400m2 si dhe Kati i I-rë 400m2.
Objekti mund edhe të ndahet në kate ku garazha dhe kati përdhesë 500m2 lëshohen me cmim prej 3000Euro, ndërsa Kati i I-rë 400m2 lëshohen me cmim prej 1500Euro.

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi përball Sh.F. “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
049596777
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »