SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT
Çmimi :
€80,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:25
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh
ID e produktit :
109416
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA NË BREGUN E DIELLIT, NË KOMPLEKSIN DAFINA, TË BANEAT E STANDARDIT, KATI 2, ME SIPËRFAQE 75.15m2, POSEDON 2 DHOMA GJUMI, SALLON, KUZHINË, GARAZH, PODRUM, UJE 24h, NXEMJE QËNDRORE, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 80.000Є.

www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »