SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Agency home VIP shet shtepi.me 6 ari - 300m2 Komplet e mobiluar 3 kat banim ne Banje te pejës
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
3
Madhësia :
300 m²
Viti i ndërtimit :
2001
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
109418
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agency home VIP shet shtepi.me 6 ari - 300m2 Komplet e mobiluar 3 kat banim ne Banje te pejës Shtepia mund te shndrrohet dhe ne Motel.apo per shum Biznese tjera shtepija nodhet ne rrugen e Ambulances apo per ne motel per Kosova park . ne rrug krysore.
Shtepija ka ket renditje .
Shtepija posedon 6 ari troll
Shtepija esht mbi 300m2
Shtepija posedon nje shtepi { Kuzhin te veres} .
Shtepija posedon Garazhd .
Shtepija posedon Ngrorje Qendrore.
Kati i PAR posedon.
Nje Kuzhin
Nje Sallon .
Nje dhom
dhe dhomen per Nxemje qendrore .
Kati i DYT. posedon .
Nje sallon
Nje Kuzhin
Dy koridora
Nje Banjo
Dy Ballkona
Kati i TRET.
Kater dhoma te Gjumit
Nje Banjo
Dy Ballkona
Perkthimi i me nje hershem dukumetacjoni i kompletuar dhe proceduara e perkthimit mund te behet per 15min. andaj ju qe deshironi nje shtepi me mbi 300m2 dhe me 6 ari troll ta keni per Banim apo per ndoj biznes mos hezitoni na
---- KONTAKTI ---
Ju mund te na kontaktoni ne zyret tona apo ne
Adresat elektronike tona ne Facebook www.facebook.com/ornela.gashi.5811 
apo te na shenoni Ne imell add -agency_home_vip@hotmail.com
Apo ne NR e Tel 0037744699964 dhe 0038649699964
Ne VIBER & TANGO & Whatspp
Per te par me shum rreth nesh shikoni Faqen ton ne www.
inmobile-agency-home-vip.simplesite.com/ 
ju faliminders e ju mipret KOMPANY -HOME- V.I.P-a.
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »