SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa-Urgjent
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Maj '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Kondicioner, Parking Rrugor
ID e produktit :
109431
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa ne Prishtine,shume afer qendres.Banesa eshte ne kate te dyte,ka 90 metra katrore.Dy dhoma gjumi,sallon me kuzhine,banjo dhe ballkon.Banesa gjendet ne rrugen Bajram Kelmendi.
Informata rreth publikuesit
lorik.krasniqi94
045888208
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »