SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 25 Ari toke ne Prishtine ne Koder te Trimave
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:19
ID e produktit :
109433
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 25 Ari toke ne Prishtine ne Koder te Trimave perball Qendres se Panaireve.
Dokumentacioni eshte ne rregull, prona eshte qe 50 vite dhe mund te bartet menjehere ne komune.

çmim për ari 7.000 Euro me mundesi diskutimi,
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Kodra e Trimave [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »