SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHITET) 2 SHTËPI ne Lagjen Ismail Dumoshi
Çmimi :
€280,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
4
Madhësia :
420 m²
Viti i ndërtimit :
2003
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
109442
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
(SHITET) 2 SHTËPI ne Lagjen Ismail Dumoshi, janë me ni Truall (2.5 Ari) Siperfaqja njera (180m2), Sallon, Kuzhin, 3 Dhoma Gjumi, Ballkon. Kurse tjetra ka (240m2) Sallon, Kuzhin, 4 Dhoma Gjumi, 2 Banjo, Ballkon, 2 Shpajza. Shtëpit posedojnë Nxemje Qëndrore, Kamera, Klima, Rezervuar 2000 L, dhe Bunar. Njera eshte e leshuar me Qira 700 €, qe 10 Vite jan te leshuara me Qira.." Edhe ket shtepin tjeter mundemi me lshu me qira edhe mundeni mi mar 1300 euro mujt .
Me pare kesh bojm marveshje kurse me ndrim kurse me ndrim kuptohet pak ma shtrejt
.Dokumentacioni ne rregull . qmimi 280mij per me shum mundi t kontaktoni ne nr muni mi pa ; +37745672983
Nr . 045 543 345 . 044 185 445 ..
Informata rreth publikuesit
Hekuran
Prishtinë
045543345
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »