SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHESE BANES DHE LSHOJ ME QERA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Janar '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
109463
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet ne Breg Te Diellit Ruga:Vellezrit Gervalla Blloku 5 Hyrja 3
044339711---049337966
Informata rreth publikuesit
Sabri
Prishtinë
044339711
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »