SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banesen ne Ulpiane me qira per biznes.
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
8 Janar '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
109481
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira ne Ulpiane. Banesa gjendet ne perdhese dhe eshte e pershtatshme per cdo lloj biznesi. Banesa eshte 70 m2 ka dy dhoma gjumi, kuzhine me shpajz dhe ballkona.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dylber
Pristina
044690122
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »