SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 72m2 dhe terase 38m2, ne Mati 1, rr.Enver Maloku.
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:40
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
78 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
109484
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 72m2 dhe terase 38m2, ne Mati 1, rr."Enver Maloku".
Banesa eshte ne katin e pare, ka nje dhome dite me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo dhe terase te madhe 38m2.
Çmimi eshte 700euro per m2 banim dhe 200euro per m2 te terases.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »