SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Objekt ne shitje dhe qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:23
Madhësia :
1500 m²
ID e produktit :
109488
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Objekti gjindet ne Preoc,magjistralja Prishine - Ferizaj. Posedon 1500m2 me 37 ari truall.


Cmimi sipas marrveshjes
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »