SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa luksoze me qira ne ndertesen MINIMAX.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
136 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
109496
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa luksoze me qira me siperfaqe 136m2, ne ndertesen "MINIMAX".
Banesa eshte ne katin e tete, ka nje dhome dite me kuzhine, tri dhoma te gjumit, banjo dhe terase te madhe.
Banesa eshte komplet e mobiluar me mobile te reja dhe luksoze.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »