SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Troje ne shitje te Airoportit
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:00
ID e produktit :
109502
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 152 ari dhe 155 ari afer Airoportit.


Cmimi 1000 euro/Ari
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »