SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet Lokali Me Qera ne Gjilan (Kodi 264/15)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor
Madhësia :
150 m²
ID e produktit :
109507
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjencioni JETI shpk leshon me qera te Shkolla e Muzikes.
Lokali eshte me siperfaqe 150m2 pluse e ka edhe parking per 15 vetura, e pershtatshme per shume aktivitete afariste preferohen per Call center per zyre,market ose aktivitete tjera te ngjashme, gjenden ne nje Lokacion frekuentue.

Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »