SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super Ofert Shitet shtepia 220m2, ne 5.30 ari Truali ne Matiqan
Çmimi :
€140,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Prill
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
220 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
109516
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia është dykatëshe me sipërfaqe totale 220m² dhe oborr 310m², gjithsejt 5.3 ari vend. Ka kete renditje hapesirash:
KATI I PARE - Korridor, ballkon, dy dhoma, banjo, kuzhinë + aneks. Dyshemeja me parket, nën shkallë shpajz. Dhomat janë të ndara me dyer paluese por dhomat mund të bëhen bashkë dhe të bëhet një sallon me dimensione 11X5.
KATI I DYTE – Korridor, katër dhoma gjumi, banjo,
ballkon.
Shtëpia ka 3 lloje të nxemjes me rrymë, naftë edhe dru, në oborr ka edhe bunarin,poashtu ka edhe garazh dhe qasje direkt në rrugë.
Qmimi eshte 140.000 euro,.qmimi i diskutushem

Agjensioni Dion Prishtinë
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956
viber +37744147956
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »