SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera dhe ne shitje ne Aktash
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:07
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
109519
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet mbrapa InterEminex-it, posedon 65m2 - me nje dhome gjumi , kati II.
Komplet e mobiluar.

cmimi i qeras 450 euro
cmimi i shtijes 1100 euro/m2
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »