SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpia në shitje
Çmimi :
€180,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Shkurt '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
2
Madhësia :
300 m²
Viti i ndërtimit :
1983
Ekstra :
Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
109525
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia në lagjen Halim Ahmetaj (ish - Asdreni) prapa çerdhës së fëmijëve Yllka. Trualli ka madhësi prej 2 ari. Sipërfaqja totale është rreth 300 m2.

Kati përdhesë ka një dhomë të lidhur me kuzhinë, shpajz dhe banjo si dhe dalje në oborrin mbrapa. Kati i mesëm ka sallon të madh të lidhur me kuzhinë dhe korridor të madh. Kati i epërm ka tre dhoma të mëdha të fjetjës dhe një banjo.

Për më tepër informata kontaktoni me telefon ose e-mail.
Informata rreth publikuesit
Petrit
Pristina
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »