SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet toka
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
25 Janar '16
Madhësia :
28600 m²
ID e produktit :
109527
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet toka ne fshatin Mramor te Prishtines me siperfaqe 286 ari
toka eshte shume atraktive per bujqesi apo ndonje aktivitet tjeter
vlen te ceket se pranoj kompenzim nje pjes dhe pjesen tjeter ne te holla
Nr kontaktues 045 348 390
Informata rreth publikuesit
Arsim
Pristina
Xhamia e Llapit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »