SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtëpia me 7 ari truall
Çmimi :
€120,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Janar '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
2
Madhësia :
200 m²
ID e produktit :
109537
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia me 7 ari truall;
Shtëpia gjendet buz rrugës (në kilometrin e par) Podujevë - Obranqë.

Shtëpia ka një sallon me kuzhin, gjashtë dhoma gjumi, ballkon, garazh. Shtëpia në total ka 200 m2.
Shtëpia është e MOBILUAR ka plan modern, është ndërtim i ri, plotësisht i banushëm dhe i shfrytzushëm.
Po ashtu vitin e kaluar kemi investuar mbi 15000 € në renovim: fasad brenda dhe jasht , dritare te plastikes klasi i par model gjerman, në laminat etj etj
Arsyeja përse shtëpia është në shitje , ngase jetojm në Gjermani dhe nuk kemi kohë qe ta shfrytëzojm shtëpin.
Mirëpresim blerës serioz.

[Shih fotot në vazhdim]

Për informata më të hollsishme mund të kontaktoni në:
Tel: +49 6341 349 1968
Viber: +49 176 3580 7771Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bedri
Prishtinë
+49 6341 349 1968
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »