SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet lokali me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Janar '16
Madhësia :
220 m²
ID e produktit :
109558
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet lokali me qera ne Bregun e diellit , afer tregut , 220 m2 , dhe 200 m parking . Qmimi sipas marreveshjes . Per me shume info ju lutem na kontaktoni . 044341283 ,044689868

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Adelina
Pristina
044341283
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »