SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
NEW (QIRA) BANESE NE LAGJEN TOPHANE-200
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:28
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
109570
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen ne Lagjen Tophane , banesa posedon Sallon me kuzhine , ( te gjitha elementet e re) , Dhome fjetjeje ( 2 Shtreter) , banjo, ballkon dhe koridor,

Kontakt_WhatsApp_Arberi
045 19 00 19 & 045 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »