SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) BANESE LUKSOZE --(RENT FLAT)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:05
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
109571
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Banese me qira extra te Mobiluar ne lagjen Arberia tek VIP TREGTIA, Banesa gjendet ne katin e dyte, posedon salon me kuzhine, 2 Shpajza,2 Banjo, 2 dhoma fjetje, koridor dhe ballkon I madh
Kontakt-Viber-Arberi
045 641 794 & 045 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »