SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bleje Banesen per 276 euro ne Muaj
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Nëntor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
58 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Pishinë, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
109574
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa 58.2 m/2
Shum shpejt edhe dorezimi i Qelesave
Banesa ka kete renditje:
Një dhome e gjumit
Një sallon me kuzhinë
Një banjo dhe
Një ballkon logjë
Mundësit e pageses me kontrate 4.772 euro, dhe pjesa tjeter me rata deri ne 276 euro
Behu i pari me nje banes shum te mire dhe komode
Tel. 044/144-724
Shpëtimi
Informata rreth publikuesit
Shpetim
Prishtinë
044144724
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »