SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) BANESE MODERNE _Pamje Atraktive
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:52
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
69 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
109579
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Banese Moderne ne lagjen e Spitalit, Banesa posedon Sallon me kuzhine,Banjo, Dhome Fjetje,koridor Ballkon , e tera e mobiluar me mobilie te reja, 24 h uje, me garazh

Kontakt _WhatsApp_Arberi

045 19 00 19 dhe 045 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »