SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera ne Aktash
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:03
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
138 m²
ID e produktit :
109581
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet mbrapa InterEminex-it , posedon 138m2 - dy dhoma gjumi dhe dy banjo, perdhese e ngritur.Cmimi 1000 euro
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »