SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) BANESE LUKSOZE_HOTEL SIRIUS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
109582
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Banesen ne lagjen tek Sllovenia Sport,Mbrapa TEB-it, Banesa posedon Sallon , Kuzhine me Trepezari Ndaras, Banjo, Koridor, EXTRA BALLKON si PentHOUSE, e tera e mobiluar Extra

Kontakt_ARBERI

045 641 794 dhe 044 124 677
WhatsApp:
+377 45 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »