SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohen dy kate per afarizem
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shkurt '16
Madhësia :
185 m²
ID e produktit :
109638
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohen dy kate per afarizem. Hapesira eshte nga 180m2 per cdo kat. Objekti eshte i pajisur me 24 ore uje dhe rryme. Me nxemje qendrore dhe e pajisur me klima(air conditioner). Per ta dite me mire vendndodhjen e objektit, shih foton me poshte. Distanca nga Qeveria e Republikes se Kosoves vetem 50mt. Cmimi eshte 1200 Euro per nje kat.
Informata rreth publikuesit
Samir
Prishtinë
044160461
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »