SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
NEW (QIRA) BANESE MODERNE_PERFECT VIEW
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:49
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
109639
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qera banesen 3 dhomeshe ne lagjen Bregu i Diellit - Zona e Perendimit, perballe konvikteve dhe prane Qendres Tregtare.
* NE CMIM JANE TE PERFSHIRA SHPENZIMET E KOMUNALIVE: NGROHJE, UJE, BERLLOK
Renditja e baneses eshte:
- Salloni
- Trapezarija
- Kuzhina
- Koridori
- Dy banjo
- Shpajzi
- Dy dhoma te fjetjes
- Ballkoni
Banesa ka nxemje qendrore me Termokos
Rezervuar te ujit ne rast te ndaljes eventuale nga ujesjellesi
Klime
Banesa ka plan shume modern, eshte ndertim i ri dhe e mobiluar. Ka ndriqim natyral shume te mire me diell te mjaftueshem gjate gjithe dites si dhe pamje fenomenale nga ballkoni. Ambienti perreth lagjes eshte i gjelberuar dhe ka parking te mjaftueshem per vetura si dhe kompleksin e lodrave per femije.

Kontakt_WhatsApp_Arberi
045 641 794 & 045 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »