SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa te rrethi i eulexit RRUGA B-mbi procredit bank ROYALI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Janar '16
ID e produktit :
109708
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
3 dhomeshe e re me te gjitha mobiljet dhe pajisjet.Leshohet per minimum 1 vjet..Cmimi 400 eur i diskutueshem.Te rrethi mbi Procredit Bank.. shkruani ne email nese keni interes?
Informata rreth publikuesit
edi
Prishtinë
+37744 443 939
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »