SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
` ` E X T R A `` Q M I M ` ` BANESA NE MATI 1 RRUGA B 60 M2
Çmimi :
€39,999.00
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '16
ID e produktit :
109710
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa 53.5 m2 NETO dhe 60 m2 BRUTO ne baze te matjeve per te gjitha banesat e reja, e cila gjindet ne lagjen MATI 1, me konkretisht ne rrugen 'B' tek ndertesa 13 kateshe "Engineering" Banesa gjendet ne katin e 8 dhe ka pamje shumë të mirë ka rruga B pasi qe nuk ka ndertes perpara dhe nuk planifikohet te ndertohet

Vlen te ceket se banesa ka leje ndertimi dhe nuk është në hipotek apo dicka tjeter kontraten mund ta bejmë te noteri menjehere pas blerjes dhe pasi te pranohet teknikisht objekti , pronari mund ta qetë banesen në emrin e tij

* Banesa ka plan shumë të mirë dhe është shumë e shfrytzueshme

* Banesa ka super renditje ;

* sallon te madhë
* kuzhinë
* 1 dhomë gjumi
* banjo
* koridor ( keramika te reja )
* ballkon ( keramika te reja )
* roleta te kualitetit te lartë
* uj rrym 2 ashensorat punojn 24H

* Banesa shitet me mobilje

Qmimi shumë shumë i volitshem !!!!!! vetem 625 euro m2 per siperfaqen bruto kurse 700 euro m2 per siperfaqen neto qe ne totat i bie 37500 euro
Ndrrim i mundshem me banes me te madhe ne Mati 1
Jeni Te Mirseardhur ta shikoni
Nr Kontaktues : +37744 163 505 Viber
Informata rreth publikuesit
SHITET
Prishtinë
044163505
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »