SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kat Shpie ne EMSHIR LIRE( ME 3 dhoma) 250
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
109726
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj katin e shtepise me hyrje te Veqantedhe parking ne lagjen Emshir afer UBT Dhe Meridianit, Shtepia ka 3 Dhoma, 1 kuzhine , banjo, koridor , Oborr

Kontakt-WhatsApp_Arberi

045 641 794 dhe 045 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »