SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA NE EMSHIR 110M2, E MOBILUAR EKSKLUZIVISHT ```
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:04
ID e produktit :
10973
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BANESE ME QIRA NE EMSHIR 110M2, E MOBILUAR EKSKLUZIVISHT DHE E PAJISUR KOMPLET, NEN VETERNIK, KATI I GJASHTE.
STRUKTURA: DHOME DITE, KUZHINE, 2 DHOMA GJUMI, DY BANJO, BALLKON.

ÇMIMI 400€

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona PLUS
Prishtinë
045534717
EMSHIR [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »