SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten kater Troje ne Gjilan (Kodi 265/15)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '17
Madhësia :
1800 m²
ID e produktit :
109745
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten kater trualla ne Pasjak ne Gjilani ,trualli i par eshte 8 ari,trualli i dyt esht 8 ari, trualli i tret eshte 17 ari,trualli i kater eshte 18 ari , kater pjese e truallit gjenden afer njeri tjetrit,vetem 20 metra larg nga rruga. Qmimi sipas marrveshjes.

Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »