SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Gk Wohnbau
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Janar '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
109761
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesat luksoze vetem per V.I.P - 10 banesa
Prej 65m2 - 110m2 (Penthouse)
Dyert dhe dritaret nga gjermania
Parket - A-Class
Nxemja Qendrore Eco + Solar
Nxemja ntok
Podrum + Garazhd
Vend special per bicikleta dhe per mbeturina
Per me shum informata kontakto ne ket numer telefoni - 049693939
Informata rreth publikuesit
Gk Wohnbau
Prishtinë
049693939
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »