SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
109779
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjendet ne qender te Prishtines, te hoteli Swiss Diamond.
Posedon nje dhome gjumi, nje sallon me kuzhine ,korridor dhe nje banjo.

Numri kontaktues 044-350-327
Informata rreth publikuesit
Kizi
Prishtinë
044189943
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »