SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA NE EMSHIR, E MOBILUAR EKSKLUZIVISHT ``
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:34
ID e produktit :
10978
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BANESE ME QIRA NE EMSHIR, E MOBILUAR EKSKLUZIVISHT DHE E PAJISUR KOMPLET, NEN VETERNIK, KATI I DYTE,
STRUKTURA: DHOME DITE, KUZHINE, DHOME GJUMI, BANJO, BALLKON.

ÇMIMI 300€

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »