SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet Objekti me Qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Shkurt '16
Dhoma gjumi :
Studio
Banjo :
2
ID e produktit :
109785
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet objekti me Qira .Objekti ka siperfaqe ne katin perdhes 2000 metra katror dhe kati i dyt 1400 metra katror dhe ka parking 1800 metra katror gjindet ne magjistralen Ferizaj-Prishtin afer Euro Mi
Informata rreth publikuesit
Kemajl
Ferizaj
049343500
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »